techlord
logo

Do każdego produktu marki 3mk kabel GRATIS

Do każdego zamówienia dostaniesz kabel firmy Tronosmart. Do produktów dedykowanych do iPhone – kabel lightning, a do pozostałych USB-C.

Dlaczego warto sięgnąć po produkty marki 3mk

3mk to polska marka, która w swojej ofercie posiada szkła, folie ochronne oraz etui na większość telefonów dostępnych na rynku. Dodatkowo w jej asortymencie znajdziesz produkty ochronne na smartwatche, tablety czy laptopy. Produkty 3mk cechują się wysoką odpornością na zarysowania. Dbanie o ekran urządzenia służy nie tylko jego bezpieczeństwu, ale także pozwala zachować wartość urządzenia. Dużą zaletą marki jest prędkość wprowadzania do sprzedaży artykułów dedykowanych produktom które są na rynku nowością. 3mk dba o to, żebyś był zadowolony na każdym etapie użytkowania. Do folii i szkieł ochronnych dodawane są artykuły montażowe oraz przygotowana jest instrukcja wideo. Pozwoli Ci to na sprawny i precyzyjny samodzielny montaż. Dobrej jakości szkła i folie ochronne pozwolą Ci się dłużej cieszyć Twoim sprzętem.

Wiesz czym jest szkło hybrydowe FlexibleGlass?

FlexibleGlass to połączenie najlepszych cech folii i szkła. Szkło hybrydowe FlexibleGlass nie pęka i jest odporne na zarysowania. Jego struktura jest elastyczna dzięki czemu szkło można wyginać. Zaledwie 0,30 mm grubości sprawia, że FlexibleGlass jest niemal niewidoczne dając poczucie braku dodatkowej warstwy na ekranie. Aplikacja szkła jest niezwykle prosta, a cały proces ułatwią dołączone do zestawu akcesoria. Dzięki elastycznej strukturze i precyzyjnemu wykończeniu krawędzi FlexibleGlass idealnie wpasuje się w ekran urządzenia. Szkło wyposażono w dodatkową warstwę oleofobową przez co powstawanie zabrudzeń zostało zminimalizowane, a czyszczenie ekranu jest szybkie i proste.

techlord