Acer Connect Enduro M3 5G Mobile Wi-Fi (FF.G1QTA.001) posiada promocyjny pakiet 1 GB Internetu na start dostarczonych przez SIMO dostępnego w 135 krajach.

SIMO zrewolucjonizował mobilny dostęp do Internetu poprzez wirtualną sieć wielu operatorów, zapewniająca szybki, nieprzerwany dostęp do Internetu w 135 krajach*, bez konieczności posiadania karty SIM. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby odebrać swoje GB od SIMO.

Jak aktywować promocyjne GB od Simo?

Włącz Acer Connect Enduro M3 i wybierz SIMO, gdy zostaniesz poproszony o wybranie typu karty SIM w kreatorze konfiguracji.

Poczekaj, aż Acer Connect Enduro M3 znajdzie sygnał. W lewym górnym rogu nazwa operatora pojawi się po znalezieniu sygnału.

Przejdź do pozycji Zarządzaj Pakietem Danych z Ekranu Głównego.

Wybierz „Pokaż kod QR”.

Zeskanuj kod QR smartfonem, aby otworzyć portal internetowy SIMO. Zaloguj się lub zarejestruj konto SIMO, a Twój Acer Connect Enduro M3 zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta.

Przejdź do strony sklepu, aby odebrać przedpłacone GB. (rzeczywista strona sklepu może różnić się od ilustracji)

Zastrzeżenia

    1. •  Specyfikacje mobilnego hotspotu Wi-Fi Acer Connect Enduro M3 5G mogą różnić się w zależności od modelu i/lub regionu.
    1. •  Sprzedaż urządzeń podlega ograniczonej gwarancji i warunkom umowy. Wszystkie oferty mogą ulec zmianie bez powiadomienia lub zobowiązania i mogą nie być dostępne w każdym punkcie sprzedaży detalicznej. Obowiązują dodatkowe podatki. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w cenie lub za inne błędy typograficzne.
    1. •  Aby uzyskać pomoc dotyczącą urządzenia, skontaktuj się z lokalnym zespołem pomocy technicznej firmy Acer lub odwiedź witrynę www.acer.com/support.
    1. •  Promocja dotyczy wyłącznie modelu o nazwie kodowej (Part Number): FF.G1QTA.001

 

*Aktualna lista wszystkich 135 krajów dostępna na stronie dostawcy SIMO pod linkiem: https://www.simo.co/acer-m3-simo-plan-pricing

Poznaj Acer Connect Enduro M3 5G Mobile Wi-Fi

Mobilny router Acer Connect M3 to urządzenie obsługujące sieć 5G i wyposażone w technologię eSIM. W odróżnieniu od tradycyjnych routerów, nie wymaga on karty SIM – dzięki wykorzystaniu vSIM oraz innowacyjnej funkcji SignalScan™, urządzenie może automatycznie wybierać najsilniejszy sygnał 5G lub 4G z dowolnej sieci. Dzięki temu połączenie z Internetem pozostaje niezwykle stabilne, a użytkownik może cieszyć się nieprzerwanym dostępem do sieci bez względu na miejsce pobytu.

Podłącz wszystkie
swoje urządzenia

Niezależnie od celu Twojej podróży, czy to służbowej czy prywatnej, bezpieczeństwo Twoich urządzeń jest niezwykle ważne. Mobilne urządzenia zapewniające ochronę, takie jak router z technologią bezprzewodową Wi-Fi 6 2×2 MIMO, mogą stanowić rozwiązanie dla podróżujących z rodziną czy współpracownikami. Dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia z Internetem, nie trzeba się martwić o dostęp do sieci nawet podczas długich podróży. Wysoka wydajność Wi-Fi 6 i 2×2 MIMO pozwala na przesyłanie danych w szybszy i bardziej stabilny sposób, co może być szczególnie przydatne podczas pracy zdalnej czy oglądania filmów.

Zaprojektowany do całodziennej łączności

Skalibruj zasięg sygnału Wi-Fi do komputera, odpowiednio dostosowując anteny. Dioda LED na routerze wskazuje siłę sygnału. Kolor niebieski oznacza dobry, żółty: średni i oczywiście czerwony oznacza zły.

Wzmocniona konstrukcja

Wzmocniona konstrukcja zapewnia wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne. Mobilny hotspot 5G został certyfikowany przez MIL-STD-810H, co oznacza, że przeszedł szereg testów wytrzymałościowych, takich jak upadki, wstrząsy i wibracje. Ponadto, urządzenie posiada certyfikat IP54, co oznacza, że jest chronione przed kurzem i wodą.

Zabezpiecz swoje dane

Ten mobilny hotspot korzysta z WPA3, aby uprościć bezpieczeństwo Wi-Fi, umożliwiając niezawodne uwierzytelnianie i siłę kryptograficzną, a także zapewniając wbudowaną funkcjonalność VPN, aby zapewnić anonimowość danych.

Zastrzeżenia

•  Specyfikacje mobilnego hotspotu Wi-Fi Acer Connect Enduro M3 5G mogą różnić się w zależności od modelu i/lub regionu.

•  Sprzedaż urządzeń podlega ograniczonej gwarancji i warunkom umowy. Wszystkie oferty mogą ulec zmianie bez powiadomienia lub zobowiązania i mogą nie być dostępne w każdym punkcie sprzedaży detalicznej. Obowiązują dodatkowe podatki. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w cenie lub za inne błędy typograficzne.

•  Aby uzyskać pomoc dotyczącą urządzenia, skontaktuj się z lokalnym zespołem pomocy technicznej firmy Acer lub odwiedź witrynę www.acer.com/support.

•  Promocja dotyczy wyłącznie modelu o nazwie kodowej (Part Number): FF.G1QTA.001

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

© TechLord sp. z o.o. sp. k.