Dostawa

Dowiedz się więcej na temat dostawy

logo kopia

Dostawa w TechLord

Zamówione produkty w sklepie internetowym techlord.pl wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub do Paczkomatów firmy InPost. 99% nadawanych przez nas wysyłek jest dostarczanych kolejnego dnia roboczego od momentu nadania. Każda przesyłka jest ubezpieczona na pełną kwotę wartości zamówienia, dlatego dajemy 100% gwarancję bezpieczeństwa dostawy oraz 100% zwrot środków gdyby przesyłka zaginęła lub została uszkodzona w transporcie. Każdy wysłany przez nas nawet najmniejszy przedmiot jest dodatkowo pakowany przez naszych wyspecjalizowanych pracowników w karton ochronny lub inne opakowanie, które zabezpieczają produkt przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem podczas transportu.

Paczkomat InPost (przedpłata) – 13 zł

(darmowa dostawa od 199 zł)

System automatycznych skrytek pocztowych służący do nadawania i odbierania przesyłek. Urządzenia rozlokowane są w całej Polsce a ich ilość przekracza 9000 szt. Większość automatów jest dostępna 24 godziny na dobę. Przesyłka po umieszczeniu w Paczkomacie oczekuje na odbiór 48 godzin, po czym wraca do nas. Forma dostawy jest dostępna dla zamówień, których wartość nie przekracza 20000 zł brutto, maksymalny gabaryt to C (64 x 38 x 41 cm) i waga nie przekracza 25 kilogramów.

Kurier DPD Pickup – 15 zł

(darmowa dostawa od 199 zł)

Kurier dostarczy paczkę pod wskazany punkt Pickup. W momencie umieszczenia paczki w maszynie do Odbiorcy wysyłane jest powiadomienie. Paczka będzie czekała na odbiór 3 dni robocze. Informacja o terminie oczekiwania przesyłki dostępna jest w aplikacji DPD Mobile.

Kurier DPD (przedpłata) – 20 zł

(darmowa dostawa od 199 zł)

Kurier dostarczy paczkę pod wskazany adres. W przypadku braku możliwość doręczenia paczki kurier skontaktuje się i postara ustalić dogodny termin odebrania przesyłki.

Kurier DPD (płatność przy odbiorze) płatność gotówką lub kartą płatniczą – 25 zł

Kurier dostarczy paczkę pod wskazany adres. Przed wydaniem paczki należy rozliczyć z kurierem wartość zamówienia gotówką lub kartą płatniczą bez żadnych dodatkowych opłat. W przypadku braku możliwość doręczenia paczki kurier skontaktuje się i postara ustalić dogodny termin odebrania przesyłki. Maksymalna kwota pobrania to 15 000 zł.

Koszt dostawy zawiera: