logo techkop

Be greater

Odbierz Marvel’s Spider-Man Remastered w zestawie z wybranymi produktami GeForce RTX z serii 30*

Powstań i ocal miasto dzięki potędze platformy GeForce RTX. Pokonaj kultowych złoczyńców, korzystając ze wzbogaconej SI techniki NVIDIA DLSS i ciesz się niesamowitą oprawą graficzna opartą na ray tracingu, przemierzając tętniące życiem dzielnice marvelowskiego Nowego Jorku w Marvel’s Spider-Man Remastered.

* Skorzystaj z ograniczonej czasowo promocji i odbierz Marvel’s Spider-Man Remastered przy zakupie objętych promocją kart graficznych, laptopów i komputerów stacjonarnych z układami GeForce RTX 3090 Ti, 3090, 3080 Ti oraz 3080. 

Jeden kod na osobę. *Obowiązują przyjęte warunki i postanowienia.

Poczuj moc na platformie GeForce RTX z serii 30

Marvel’s Spider-Man Remastered

Wciel się w postać Petera Parkera i walcz z przestępczością oraz kultowymi złoczyńcami ze świata Marvela w już dostępnej, pełnej akcji grze, która wykorzystuje oparte na ray tracingu odbicia oraz techniki NVIDIA DLSS i NVIDIA DLAA, aby zapewnić absolutnie doskonały komfort rozgrywki na platformie PC.

Kup produkty GeForce RTX z serii 30

1. Kup promocyjną kartę graficzną, laptop albo komputer.

2. Po 14 dniach otrzymasz od nas kod do gry mailem.

 

3. Aktywuj kod i graj w Marvel’s Spider-Man Remastered.

ASUS ROG XG Mobile GC31 RTX 3080 16GB GDDR6

ASUS

Laptop z układem GeForce RTX™ z serii 30

Corsair ONE i300 i9-12900K/64GB/2TB/

z układem GeForce RTX™ 3080Ti

© 2022 MARVEL

© 2022 Sony Interactive Entertainment LLC Stworzono i opracowano przez Insomniac Games, Inc. Wersja PC – Nixxes Software BV.

© 2022 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA i GeForce RTX są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych państwach. Inne nazwy firm i produktów mogą być znakami towarowymi odpowiednich firm, z którymi są związane.