Kup objęty promocją router ACER Connect Enduro M3 5G u wybranego partnera, w dniach 28.06.2024 – 08.09.2024 oraz zachowaj dowód zakupu (paragon lub fakturę VAT)

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarejestruj swój zakup.

Po pozytywnej weryfikacji zostanie wysłany do Ciebie kod na promocyjny pakiet 10 GB Internetu na wskazany przez Ciebie w formularzu adres e-mail*.

* Przed aktywacją promocyjnego pakietu 10 GB Internetu pamiętaj, aby najpierw aktywować startowy pakiet 1 GB. Instrukcję aktywacji znajdziesz poniżej.

Sprawdź, jak aktywować promocyjne GB od Simo

ODBIÓR PAKIETU STARTOWEGO 1GB INTERNETU

Włącz Acer Connect Enduro M3 i wybierz SIMO, gdy zostaniesz poproszony o wybranie typu karty SIM w kreatorze konfiguracji.

Poczekaj, aż Acer Connect Enduro M3 znajdzie sygnał. W lewym górnym rogu nazwa operatora pojawi się po znalezieniu sygnału.

Przejdź do pozycji Zarządzaj Pakietem Danych z Ekranu Głównego.

Wybierz „Pokaż kod QR”.

Przejdź do strony sklepu, aby odebrać przedpłacone 1GB przypisane do urządzenia do wykorzystania aż w 135 krajach. (rzeczywista strona sklepu może różnić się od ilustracji)

Zeskanuj kod QR smartfonem, aby otworzyć portal internetowy SIMO. Zaloguj się lub zarejestruj konto SIMO, a Twój Acer Connect Enduro M3 zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta.

ODBIÓR PAKIETU PROMOCYJNEGO 10GB INTERNETU

Aby odebrać promocyjny pakiet 10 GB Internetu, przejdź do zakładki ‘Shop’, następnie kliknij przycisk ‘Redeem or Apply Coupon Code’, po czym wpisz otrzymany mailem kod.

Czas ważności kodu na pakiet Internetowy 10GB wynosi 6 miesięcy od momentu jego rejestracji.

Zastrzeżenia

    1. •  Specyfikacje mobilnego hotspotu Wi-Fi Acer Connect Enduro M3 5G mogą różnić się w zależności od modelu i/lub regionu.
    1. •  Sprzedaż urządzeń podlega ograniczonej gwarancji i warunkom umowy. Wszystkie oferty mogą ulec zmianie bez powiadomienia lub zobowiązania i mogą nie być dostępne w każdym punkcie sprzedaży detalicznej. Obowiązują dodatkowe podatki. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w cenie lub za inne błędy typograficzne.
    1. •  Aby uzyskać pomoc dotyczącą urządzenia, skontaktuj się z lokalnym zespołem pomocy technicznej firmy Acer lub odwiedź witrynę www.acer.com/support.
    1. •  Promocja dotyczy wyłącznie modelu o nazwie kodowej (Part Number): FF.G1QTA.001

Acer Connect Enduro M3 5G Mobile Wi-Fi (FF.G1QTA.001) posiada promocyjny pakiet 10 GB Internetu na start dostarczonych przez SIMO dostępnego w 64 krajach.

*Aktualna lista wszystkich pakietów i dostępności krajów dostępna na stronie dostawcy SIMO pod linkiem: https://www.simo.co/acer-m3-simo-plan-pricing

Poznaj Acer Connect Enduro M3 5G Mobile Wi-Fi

Mobilny router Acer Connect M3 to urządzenie obsługujące sieć 5G i wyposażone w technologię eSIM. W odróżnieniu od tradycyjnych routerów, nie wymaga on karty SIM – dzięki wykorzystaniu vSIM oraz innowacyjnej funkcji SignalScan™, urządzenie może automatycznie wybierać najsilniejszy sygnał 5G lub 4G z dowolnej sieci. Dzięki temu połączenie z Internetem pozostaje niezwykle stabilne, a użytkownik może cieszyć się nieprzerwanym dostępem do sieci bez względu na miejsce pobytu.

Podłącz wszystkie
swoje urządzenia

Niezależnie od celu Twojej podróży, czy to służbowej czy prywatnej, bezpieczeństwo Twoich urządzeń jest niezwykle ważne. Mobilne urządzenia zapewniające ochronę, takie jak router z technologią bezprzewodową Wi-Fi 6 2×2 MIMO, mogą stanowić rozwiązanie dla podróżujących z rodziną czy współpracownikami. Dzięki możliwości bezprzewodowego połączenia z Internetem, nie trzeba się martwić o dostęp do sieci nawet podczas długich podróży. Wysoka wydajność Wi-Fi 6 i 2×2 MIMO pozwala na przesyłanie danych w szybszy i bardziej stabilny sposób, co może być szczególnie przydatne podczas pracy zdalnej czy oglądania filmów.

Zaprojektowany do całodziennej łączności

Skalibruj zasięg sygnału Wi-Fi do komputera, odpowiednio dostosowując anteny. Dioda LED na routerze wskazuje siłę sygnału. Kolor niebieski oznacza dobry, żółty: średni i oczywiście czerwony oznacza zły.

Wzmocniona konstrukcja

Wzmocniona konstrukcja zapewnia wyjątkową odporność na uszkodzenia mechaniczne. Mobilny hotspot 5G został certyfikowany przez MIL-STD-810H, co oznacza, że przeszedł szereg testów wytrzymałościowych, takich jak upadki, wstrząsy i wibracje. Ponadto, urządzenie posiada certyfikat IP54, co oznacza, że jest chronione przed kurzem i wodą.

Zabezpiecz swoje dane

Ten mobilny hotspot korzysta z WPA3, aby uprościć bezpieczeństwo Wi-Fi, umożliwiając niezawodne uwierzytelnianie i siłę kryptograficzną, a także zapewniając wbudowaną funkcjonalność VPN, aby zapewnić anonimowość danych.

Zastrzeżenia

•  Specyfikacje mobilnego hotspotu Wi-Fi Acer Connect Enduro M3 5G mogą różnić się w zależności od modelu i/lub regionu.

•  Sprzedaż urządzeń podlega ograniczonej gwarancji i warunkom umowy. Wszystkie oferty mogą ulec zmianie bez powiadomienia lub zobowiązania i mogą nie być dostępne w każdym punkcie sprzedaży detalicznej. Obowiązują dodatkowe podatki. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w cenie lub za inne błędy typograficzne.

•  Aby uzyskać pomoc dotyczącą urządzenia, skontaktuj się z lokalnym zespołem pomocy technicznej firmy Acer lub odwiedź witrynę www.acer.com/support.

•  Promocja dotyczy wyłącznie modelu o nazwie kodowej (Part Number): FF.G1QTA.001

Promocja trwa do 8 września 2024 lub do wyczerpania puli produktów objętych promocją.

© TechLord sp. z o.o. sp. k.