HOME

Cyfrowe wsparcie edukacji 

Dla uczniów, szkół i nauczycieli 

Wybieram Windows 11 Home

Microsoft Windows 11 Home PL x64 OEM DVD

Windows 11 Home

Równe szanse dla wszystkich 

Microsoft wprowadza szkoły, uczniów i nauczycieli w erę zaawansowanych cyfrowych rozwiązań dostępnych dla wszystkich, tu i teraz. Windows 11 Home jest środowiskiem przystępnym, zarazem intuicyjnym w obsłudze, do tego bezpiecznym. Jego obecność w komputerach uczniów i nauczycieli zapewnia równy start oraz równomierny wzrost potencjału, wiedzy i doświadczeń płynących z użytkowania.  

Edukacja zmienia się na naszych oczach, czerpiąc garściami z rozwiązań Microsoft. 

Bezpieczeństwo w sieci

Ochrona najmłodszych użytkowników

Bezpieczeństwo już od pierwszego uruchomienia, aktywne w każdej chwili, na każdej stronie internetowej i w każdym programie bez zakupu i instalacji dodatkowych programów. System operacyjny zawiera ochronę szczególnie ważną dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki w przestrzeni online. Wdrożona przez twórców zapora systemu Windows 11 Home stanowi barierę dla złośliwego oprogramowania oraz oszustów. Komunikaty zapory są cenną lekcją, pozwalającą rozpoznawać obszary, których lepiej unikać. 

Wyszukiwanie z poziomu systemu

Szybszy dostęp do informacji już na pulpicie 

Wiedza w zasięgu kursora. Gdy trzeba szybko zasięgnąć języka i sprawdzić, co znaczy dany termin, z pomocą przychodzi okno Wyszukaj dostępne na Pasku zadań. Uczniowie nie muszą włączać przeglądarek i wyszukiwarek na pulpicie – Bing wyświetla najlepiej dopasowane odpowiedzi jeszcze w systemie. A żeby dostać się do witryny po więcej, wystarczy jedno kliknięcie. Bing korzysta z rozwiązań AI, podpowiadając możliwe frazy spokrewnione, dostarczając wiedzę w sposób kompleksowy i rozległy. 

W ten sam sposób i w tym samym miejscu uczniowie i nauczyciele przeszukają zasoby dysków komputerowych w poszukiwaniu poprzednich owoców pracy – plików, arkuszy, obrazów, nagrań. Jedno proste narzędzie na wiele okazji. Brzmi wygodnie, prawda? 

Synchronizacja ze smartfonem

Sprawne przekazywanie danych

Dane przekazywane z laptopa na smartfon bez kabli i specjalistycznych programów, za to przy użyciu zwykłego przeciągnięcia pliku. Materiały dla uczniów zapisane w telefonie w mig trafią do PC, czyniąc lekcje nieszablonowymi i atrakcyjnymi dla młodych umysłów. Technologia Microsoft wspiera edukację z całą mocą. 

Aplikacje systemu Android obsługiwane są na pulpicie laptopa lub komputera z systemem Windows 11 Home. Okno interfejsu przyjmuje postać mobilnego, zachowując prostotę dobrze znanych funkcji. Do tego powiadomienia mobilne i prowadzenie rozmów wideo. Komputer właśnie stał się bliższy.

Automatyczna kopia systemu

Która powstaje sama i jest łatwo dostępna 

A gdyby coś poszło nie tak… To da się naprawić. Automatyczna kopia zapasowa systemu Windows 11 Home powstaje na bieżąco, zapisując wyniki pracy, pliki i spersonalizowane ustawienia. Chcesz do nich wrócić? Wybierz interesujące Cię miejsce na osi czasu i dokonaj przywrócenia. 

Intuicyjny interfejs podpowie, co trzeba wykonać – całość zajmie raptem kilka chwil. I znów masz przed sobą swój Windows 11 Home. Wszystkie pliki mogą też być przechowywane w usłudze OneDrive, w którym czeka 1 TB przestrzeni na dane zawartej w chmurze. Dostęp do niej masz także online z innego urządzenia zalogowanego do konta Microsoft. 

Wybieram Windows 11 Home

Microsoft Windows 11 Home PL x64 OEM DVD

© TechLord sp. z o.o. sp. k.