Oto

System wybitnie Twój 

Proste zarządzanie oknami

Układ taki, jakiego oczekujesz 

Windows 11 jest Twoim systemem, urządzasz go więc po swojemu. Zacznij od okien, z których korzystasz na co dzień, kiedy surfujesz w sieci, przeglądasz e-prasę, robisz zakupy lub płacisz rachunki. Przeciągnij okno do prawej krawędzi, ustal wygląd pozostałych – Windows 11 to zapamięta. 

Równie łatwo ułożysz widgety, by mieć je zawsze pod ręką. Oto najbardziej osobisty system w historii.

Ochrona cyfrowego życia

Zabezpieczenia kont, haseł i tożsamości 

Zyskaj bezpieczeństwo w cyfrowym świecie dzięki wbudowanym zabezpieczeniom. Mając Windows 11 Twoje dane chronione są lepiej niż kiedykolwiek, więc po wylogowaniu się z cyfrowego świata śpisz spokojniej. Korzystaj z prostych form logowania Windows Hello – bądź własnym hasłem do systemu. 

Windows 11 to niezawodne i nowoczesna ochrona przed cyberzagrożeniami już od pierwszego uruchomienia. Regularnie otrzymujesz też aktualizacje, by dzięki nim czuć się jeszcze bezpieczniej.

Aplikacje Android jak na smartfonie

Z równie wygodną obsługą 

Bądź bardziej mobile bez opuszczania środowiska Windows. Wybrane aplikacje smartfonowe systemu Android uruchomisz na Windowsie 11, wprost na pulpicie komputera. Specjalnie dla Ciebie powstał interfejs w kształcie wyświetlacza smartfona – obsługuj go myszą lub dotykowo. 

Żaden system nie był pod tym względem tak elastyczny, jak Windows 11. 

Inteligentne podpowiedzi

Jeszcze prostsze wyszukiwanie 

Musisz coś szybko znaleźć? Windows 11 robi to w mgnieniu oka. Użyj okna Wyszukaj na pasku zadań. Ono zawsze jest pod ręką i zawsze pozostaje na widoku. Wpisz tam nazwę folderu lub pliku, poszukiwaną opcję systemu, a nawet zadaj pytanie. Od razu wyświetlą Ci się wyniki wyszukiwarki z opcją ich przewijania.  

Z Windowsem 11 Cię nie zaskoczy Cię żadna sytuacja. 

Łatwe zakupy w Microsoft Store

Tylko sprawdzone aplikacje 

Programy i aplikacje, których potrzebujesz, i bez których nie wyobrażasz sobie codziennej pracy albo rozrywki. To wszystko jest w Microsoft Store. Odwiedź sklep i pobieraj ze sprawdzonego źródła. Olbrzymia baza stale powiększa się, by dostarczać Ci najwydajniejsze narzędzia. Tam czekają też gry – biblioteka dająca setki godzin wspaniałej zabawy z najnowszymi, najgłośniejszymi, najchętniej ogrywanymi tytułami. 

Wybieraj spośród płatnych subskrypcji oraz darmowych rozwiązań.

Twoje ulubione aplikacje

Zawsze zsynchronizowane 

Pracujesz w wielu miejscach? Korzystasz z różnych urządzeń? W ramach konta Microsoft zyskujesz dostęp do swoich zasobów i wyników pracy pod każdą szerokością geograficzną na komputerze osobistym, Mac, iPadzie, iPhone’ie oraz na tabletach i smartfonach z systemem Android. Wystarczy dostęp do internetu. Nie musisz nawet instalować aplikacji Microsoft 365, bo wszystko odbywa się online. 

Dane zapisywane są w chmurze, a Ty przeglądasz je, edytujesz, pobierasz i udostępniasz jednym kliknięciem. Rzeczy proste właśnie stały się jeszcze prostsze.

Kompletna kopia systemu

Bezpieczna i zawsze dostępna 

Wszystkie pliki, cała zawartość dysku – od obszernych prezentacji po arkusze z kilkoma wierszami – kompletna kopia zasobów w cyfrowej kopii na OneDrive. Twej własnej, bezpłatnej przestrzeni w chmurze o pojemności 1 TB. Synchronizacja odbywa się automatycznie, nie musisz pamiętać o codziennym zapisywaniu danych na dysku. 

Windows 11 robi to za Ciebie. Niezawodnie i nieustannie. 

Wybierz Windows 11 Home

Microsoft Windows 11 Home PL

 © TechLord sp. z o.o. sp. k.